Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza na czwarty a zarazem ostatni koncert, który odbędzie się w ramach „Cyklu koncertów muzycznych z LGD”

Jeżeli prawdą jest, że „jesienią góry są najszczersze…” i niejedną noc spędzili Państwo przy rozpalonym ognisku, to przychodząc w piątek 23 listopada 2018r. na godzinę 18.00 do siedziby LGD Pałuki – Wspólna Sprawa znajdziecie się w odpowiednim miejscu i czasie. Na szlak pełen wzruszających dźwięków zabiorą Państwa, Katarzyna Daszkowska, Kalina Kończal oraz Aleksandra Urbańska, które swoją pasją, miłością do muzyki i górskich wędrówek pozwolą Państwu zatrzymać się na chwilę w pędzącym świecie oraz ocalić od zapomnienia piosenki, które należy wykonywać razem w myśl idei współbytowania w śpiewie. Już teraz możemy zapewnić, że będzie magicznie i nastrojowo.

Koncert poezji śpiewanej odbędzie się w ramach „Koncertów muzycznych z LGD” i jest współfinansowany ze środków Gminy Żnin.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, a bilety dostępne są w siedzibie LGD Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Liczba miejsc ograniczona.