Szanowni Pa艅stwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowroc艂awiu oraz Powiatowy Urz膮d Pracy w 呕ninie organizuj膮 spotkanie informacyjne 鈥Jestem Pani膮 Swojego Losu!", dotycz膮ce mo偶liwo艣ci uzyskania wsparcia ze 艣rodk贸w europejskich na podnoszenie aktywno艣ci zawodowej, kompetencji i kwalifikacji zawodowych, a tak偶e pozyskania wsparcia na rozw贸j przedsi臋biorczo艣ci i samozatrudnienia w艣r贸d os贸b pozostaj膮cych bez zatrudnienia.

Spotkanie odb臋dzie si臋 w 呕ninie w siedzibie Lokalnej Grupy Dzia艂ania聽 Pa艂uki - Wsp贸lna Sprawa, przy ulicy Plac Dzia艂owy 6 w 呕ninie聽 w godzinach od 9.00 do 13.00.

Spotkanie skierowane jest do os贸b pozostaj膮cych bez zatrudnienia.

Zg艂oszenia na spotkania informacyjne odbywaj膮 si臋 poprzez formularz zg艂oszeniowy lub telefonicznie pod nr telefonu: 56 62 15 904, 797 304 125

W za艂膮czeniu przesy艂am plakat informacyjny.

B臋d臋 wdzi臋czna, je艣li zechcecie Pa艅stwo rozpropagowa膰 informacje o spotkaniu na stronach internetowych i portalach, kt贸rymi zarz膮dzacie.

Szczeg贸艂owe informacje o spotkaniu znajdziecie Pa艅stwo pod adresem:

Z powa偶aniem聽

Katarzyna Kasprzyk