Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Żninie organizują spotkanie informacyjne „Jestem Panią Swojego Losu!", dotyczące możliwości uzyskania wsparcia ze środków europejskich na podnoszenie aktywności zawodowej, kompetencji i kwalifikacji zawodowych, a także pozyskania wsparcia na rozwój przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób pozostających bez zatrudnienia.

Spotkanie odbędzie się w Żninie w siedzibie Lokalnej Grupy Działania  Pałuki - Wspólna Sprawa, przy ulicy Plac Działowy 6 w Żninie  w godzinach od 9.00 do 13.00.

Spotkanie skierowane jest do osób pozostających bez zatrudnienia.

Zgłoszenia na spotkania informacyjne odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod nr telefonu: 56 62 15 904, 797 304 125

W załączeniu przesyłam plakat informacyjny.

Będę wdzięczna, jeśli zechcecie Państwo rozpropagować informacje o spotkaniu na stronach internetowych i portalach, którymi zarządzacie.

Szczegółowe informacje o spotkaniu znajdziecie Państwo pod adresem:

Katarzyna Kasprzyk

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu