OGŁOSZENIE

Na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. Z 2020 r. poz. 433) oraz w trosce o zdrowie i życie Mieszkańców z dniem 17 marca 2020 roku wprowadzam następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim:

1. Wszelkie sprawy urzędowe będą załatwiane telefonicznie, elektronicznie lub przez platformę ePUAP.

Numery wewnętrzne i adresy e-mailowe do poszczególnych pracowników dostępne są na stronie https://www.um-janowiecwlkp.pl/index.php/kontakt

Numer telefonu do Urzędu: 52 30 23 034

Adres skrzynki ePUAP Urzędu: /UMJanowiec/skrytka

2. Wyjątek stanowią zgłoszenia zgonów oraz szczególne przypadki, które będą załatwiane w obecności zainteresowanej osoby w Urzędzie po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu sprawy i umówieniu się z właściwym merytorycznie pracownikiem.

Z góry przepraszam za związane z powyższymi zmianami niedogodności. Jednocześnie proszę o zrozumienie sytuacji i uwzględnienie tego, że kroki te podyktowane są troską o zdrowie Państwa oraz pracowników Urzędu Miejskiego.

Proszę także o zachowanie zdrowego rozsądku, nielekceważenie zagrożenia i stosowanie się do zaleceń i procedur odpowiednich służb.

_____________________________________________________________________________________________________

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW

W związku z obecną sytuacją oraz w związku z terminem dokonywania opłat na rzecz gminy, zwracam się z gorącą prośbą o to, by w miarę możliwości dokonywać wpłat za pomocą bankowości elektronicznej.

Podatki, czynsz dzierżawny, wieczyste użytkowanie, wyżywienie w szkole i przedszkolu wpłacamy na konto: 14 8959 0001 5500 0198 2000 0020.

Natomiast OPŁATĘ ŚMIECIOWĄ na konto: 86 8959 0001 5500 0198 2000 0470.

Od wtorku 17 marca 2020 roku kasa Urzędu będzie nieczynna do odwołania. Wpłat będzie można dokonywać internetowo lub w banku.

Z góry dziękuję za zrozumienie i dostosowanie się w miarę możliwości do powyższej prośby.

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE

Burmistrz